Pojkar 2008

Alle lagene i P08



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
05040903 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Nolia Väst P08 Plj A Täfteå IK Umeå City IBF 1 Vit    
05041203 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Gamla Stan Holmsund City P 08    
05041503 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sundsvall F...8 Öst Svart Sandåkerns SK 08/09    
05040904 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Nolia Väst P08 Plj A Sunderby SK IBF Dalen    
05041204 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Hammerdals IF PF 08/09 Obbola IK p08    
05041504 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sundsvall FBC P08 Öst Vit Sandåkerns SK 1    
06041500 lø 06/04 08:30 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sunderby SK Umeå City IBF 1 Vit    
06041501 lø 06/04 09:15 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Gamla Stan IBK Sandåkerns SK 1    
06041502 lø 06/04 10:00 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sundsvall FBC P08 Öst Vit GUIF Sofiehem/Ålidhem    
06041503 lø 06/04 10:45 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Gullänget Kroksta IBS Vit Täfteå IK    
06041505 lø 06/04 12:15 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sandåkerns SK 08/09 Hammerdals IF PF 08/09    
06041506 lø 06/04 13:00 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A IBF Dalen Sundsvall F...8 Öst Svart    
06041507 lø 06/04 13:45 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sandåkerns SK 1 Gullänget Kroksta IBS Blå    
06041208 lø 06/04 14:30 lø 06/04 Ålidhemshallen P08 Plj A GUIF Sofiehem/Ålidhem Gamla Stan    
06041508 lø 06/04 14:30 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Sandåkerns SK 08/09 Gullänget Kroksta IBS Vit    
06041509 lø 06/04 15:15 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Umeå City IBF 1 Vit Sundsvall FBC P08 Öst Vit    
06041210 lø 06/04 16:00 lø 06/04 Ålidhemshallen P08 Plj A IBF Dalen Hammerdals IF PF 08/09    
06041211 lø 06/04 16:45 lø 06/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Holmsund City P 08 Gamla Stan IBK    
06040612 lø 06/04 17:30 lø 06/04 Ersängshallen P08 Plj A Täfteå IK Sunderby SK    
06041212 lø 06/04 17:30 lø 06/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Sundsvall F...8 Öst Svart Obbola IK p08    
06041512 lø 06/04 17:30 lø 06/04 Sjöfruhallen P08 Plj A Umeå City IBF 1 Vit Gullänget Kroksta IBS Blå    
07040700 sø 07/04 08:30 sø 07/04 Sporthushallen P08 Plj A Sundsvall F...8 Öst Svart Holmsund City P 08    
07041200 sø 07/04 08:30 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Obbola IK p08 Gullänget Kroksta IBS Blå    
07040701 sø 07/04 09:15 sø 07/04 Sporthushallen P08 Plj A Gamla Stan Sundsvall FBC P08 Öst Vit    
07041203 sø 07/04 10:45 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Sandåkerns SK 08/09 Sunderby SK    
07041204 sø 07/04 11:30 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Gamla Stan IBK Täfteå IK    
07040705 sø 07/04 12:15 sø 07/04 Sporthushallen P08 Plj A Holmsund City P 08 Gullänget Kroksta IBS Vit    
07041205 sø 07/04 12:15 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Hammerdals IF PF 08/09 GUIF Sofiehem/Ålidhem    
07041207 sø 07/04 13:45 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Sandåkerns SK 1 Gamla Stan    
07041208 sø 07/04 14:30 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Gullänget Kroksta IBS Blå GUIF Sofiehem/Ålidhem    
07040709 sø 07/04 15:15 sø 07/04 Sporthushallen P08 Plj A Obbola IK p08 Gamla Stan IBK    
07041209 sø 07/04 15:15 sø 07/04 Ålidhemshallen P08 Plj A Gullänget Kroksta IBS Vit IBF Dalen    
Umeå City IBF Salming Puma Intersport Svenska innebandyförbundet Västerbottens innebandyförbund