Pojkar 2008

Alla lagen i P08



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
05040903 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Nolia Väst P08 Grp A Täfteå IK Umeå City IBF 1 Vit    
05041203 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Gamla Stan Holmsund City P 08    
05041503 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sundsvall F...8 Öst Svart Sandåkerns SK 08/09    
05040904 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Nolia Väst P08 Grp A Sunderby SK IBF Dalen    
05041204 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Hammerdals IF PF 08/09 Obbola IK p08    
05041504 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sundsvall FBC P08 Öst Vit Sandåkerns SK 1    
06041500 lö 06/04 08:30 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sunderby SK Umeå City IBF 1 Vit    
06041501 lö 06/04 09:15 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Gamla Stan IBK Sandåkerns SK 1    
06041502 lö 06/04 10:00 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sundsvall FBC P08 Öst Vit GUIF Sofiehem/Ålidhem    
06041503 lö 06/04 10:45 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Gullänget Kroksta IBS Vit Täfteå IK    
06041505 lö 06/04 12:15 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sandåkerns SK 08/09 Hammerdals IF PF 08/09    
06041506 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A IBF Dalen Sundsvall F...8 Öst Svart    
06041507 lö 06/04 13:45 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sandåkerns SK 1 Gullänget Kroksta IBS Blå    
06041208 lö 06/04 14:30 lö 06/04 Ålidhemshallen P08 Grp A GUIF Sofiehem/Ålidhem Gamla Stan    
06041508 lö 06/04 14:30 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Sandåkerns SK 08/09 Gullänget Kroksta IBS Vit    
06041509 lö 06/04 15:15 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Umeå City IBF 1 Vit Sundsvall FBC P08 Öst Vit    
06041210 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Ålidhemshallen P08 Grp A IBF Dalen Hammerdals IF PF 08/09    
06041211 lö 06/04 16:45 lö 06/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Holmsund City P 08 Gamla Stan IBK    
06040612 lö 06/04 17:30 lö 06/04 Ersängshallen P08 Grp A Täfteå IK Sunderby SK    
06041212 lö 06/04 17:30 lö 06/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Sundsvall F...8 Öst Svart Obbola IK p08    
06041512 lö 06/04 17:30 lö 06/04 Sjöfruhallen P08 Grp A Umeå City IBF 1 Vit Gullänget Kroksta IBS Blå    
07040700 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Sporthushallen P08 Grp A Sundsvall F...8 Öst Svart Holmsund City P 08    
07041200 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Obbola IK p08 Gullänget Kroksta IBS Blå    
07040701 sö 07/04 09:15 sö 07/04 Sporthushallen P08 Grp A Gamla Stan Sundsvall FBC P08 Öst Vit    
07041203 sö 07/04 10:45 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Sandåkerns SK 08/09 Sunderby SK    
07041204 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Gamla Stan IBK Täfteå IK    
07040705 sö 07/04 12:15 sö 07/04 Sporthushallen P08 Grp A Holmsund City P 08 Gullänget Kroksta IBS Vit    
07041205 sö 07/04 12:15 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Hammerdals IF PF 08/09 GUIF Sofiehem/Ålidhem    
07041207 sö 07/04 13:45 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Sandåkerns SK 1 Gamla Stan    
07041208 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Gullänget Kroksta IBS Blå GUIF Sofiehem/Ålidhem    
07040709 sö 07/04 15:15 sö 07/04 Sporthushallen P08 Grp A Obbola IK p08 Gamla Stan IBK    
07041209 sö 07/04 15:15 sö 07/04 Ålidhemshallen P08 Grp A Gullänget Kroksta IBS Vit IBF Dalen    
Umeå City IBF Salming Puma Intersport Svenska innebandyförbundet Västerbottens innebandyförbund