Pojkar 2007

Alla lagen i P07



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
05040800 fr 05/04 17:30 fr 05/04 Musköten 1 P07 Grp A Holmsund City IBC Röbäcks IF A    
05041200 fr 05/04 17:30 fr 05/04 Ålidhemshallen P07 Grp A Sandåkerns SK Sävar IK P08    
05040801 fr 05/04 18:15 fr 05/04 Musköten 1 P07 Grp A Röbäcks IF 1 Örnsköldsvik IB    
05041201 fr 05/04 18:15 fr 05/04 Ålidhemshallen P07 Grp A Hörnefors IF HIFP06-08 Sävar IK 1    
05041202 fr 05/04 19:00 fr 05/04 Ålidhemshallen P07 Grp A Guif Svart Täfteå IK    
05040803 fr 05/04 19:45 fr 05/04 Musköten 1 P07 Grp A Gamla Stan P07 Tegs SK IBF    
05040804 fr 05/04 20:30 fr 05/04 Musköten 1 P07 Grp A Guif Vit Jemtland IB Vit    
06040600 lö 06/04 08:30 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Gullänget-Kroksta IBS P07 Guif Svart    
06040603 lö 06/04 10:45 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Tegs SK IBF Luleå Sportklubb    
06040604 lö 06/04 11:30 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Sunderbysportklubb Pojkar Täfteå IK    
06041404 lö 06/04 11:30 lö 06/04 Elofssonhallen P07 Grp A Hörnefors IF HIFP06-08 Röbäcks IF 1    
06041504 lö 06/04 11:30 lö 06/04 Sjöfruhallen P07 Grp A Örnsköldsvik IB Umeå City IBF    
06041604 lö 06/04 11:30 lö 06/04 Musköten 2 P07 Grp A Sävar IK 1 Jemtland IB Vit    
06040605 lö 06/04 12:15 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Sävar IK P08 Jemtland IB    
06040606 lö 06/04 13:00 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Skellefteå IBS Holmsund City IBC    
06040607 lö 06/04 13:45 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Röbäcks IF A Gullänget-Kroksta IBS P07    
06041408 lö 06/04 14:30 lö 06/04 Elofssonhallen P07 Grp A Umeå City IBF Hörnefors IF HIFP06-08    
06040609 lö 06/04 15:15 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Holmsund City IBC Sunderbysportklubb Pojkar    
06041409 lö 06/04 15:15 lö 06/04 Elofssonhallen P07 Grp A Sävar IK P08 Guif Svart    
06040610 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Skellefteå IBS Sandåkerns SK    
06041510 lö 06/04 16:00 lö 06/04 Sjöfruhallen P07 Grp A Täfteå IK Gullänget-Kroksta IBS P07    
06040611 lö 06/04 16:45 lö 06/04 Ersängshallen P07 Grp A Guif Vit Gamla Stan P07    
06041511 lö 06/04 16:45 lö 06/04 Sjöfruhallen P07 Grp A Umeå City IBF Luleå Sportklubb    
06040712 lö 06/04 17:30 lö 06/04 Sporthushallen P07 Grp A Tegs SK IBF Färdig Jemtland IB Vit    
06040713 lö 06/04 18:15 lö 06/04 Sporthushallen P07 Grp A Röbäcks IF A Färdig Sunderbysportklubb Pojkar    
06041514 lö 06/04 19:00 lö 06/04 Sjöfruhallen P07 Grp A Jemtland IB Guif Svart    
07040602 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Jemtland IB Sandåkerns SK    
07040603 sö 07/04 10:45 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Gamla Stan P07 Sävar IK 1    
07040703 sö 07/04 10:45 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Luleå Sportklubb Röbäcks IF 1    
07040604 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Gullänget-Kroksta IBS P07 Sävar IK P08    
07040704 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Örnsköldsvik IB Guif Vit    
07040605 sö 07/04 12:15 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Jemtland IB Vit Umeå City IBF    
07040606 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Sandåkerns SK Sunderbysportklubb Pojkar    
07040706 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Röbäcks IF A Skellefteå IBS    
07040607 sö 07/04 13:45 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Holmsund City IBC Jemtland IB    
07040707 sö 07/04 13:45 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Luleå Sportklubb Guif Vit    
07040608 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Sävar IK 1 Örnsköldsvik IB    
07040708 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Gamla Stan P07 Röbäcks IF 1    
07040609 sö 07/04 15:15 sö 07/04 Ersängshallen P07 Grp A Täfteå IK Skellefteå IBS    
07040710 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Sporthushallen P07 Grp A Hörnefors IF HIFP06-08 Tegs SK IBF    
Umeå City IBF Salming Puma Intersport Svenska innebandyförbundet Västerbottens innebandyförbund