Viimeisiä tuloksia

Umecupen 2022 begins
End
8/4
9/4
10/4

Finals

  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
10040207 su 10/04 15:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P09 Slutspel A Loppuottelu Umeå City IBF blå 4 - 5 Gamla Stan IBK    
10040406 su 10/04 14:00 su 10/04 Midgårdshallen P09 Slutspel B Loppuottelu Örnsköldsviks innebandy 4 - 3 Umeå City IBF Vit    
10040208 su 10/04 16:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P08 Slutspel A Loppuottelu IBK Luleå 5 - 4 Sävar IK    
10040307 su 10/04 15:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P08 Slutspel B Loppuottelu Gamla Stan IBK Svart 5 - 2 Sandåkerns SK    
10041805 su 10/04 13:00 su 10/04 Thoren Arena P07 Slutspel A Loppuottelu IBK Boden 5 - 2 Umeå City IBF    
10040107 su 10/04 15:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel B Loppuottelu Spölandvännäs 4 - 6 IBF Dalen    
10041806 su 10/04 14:00 su 10/04 Thoren Arena P06 Slutspel A Loppuottelu Sundsvall City IBC Orange 2 - 3 Moälvens IBK    
10040108 su 10/04 16:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel B Loppuottelu Sandåkerns Sk 1 7 - 3 Sundsvall City IBC Svart    
10040206 su 10/04 14:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F09 Slutspel A Loppuottelu Gullänget Kroksta IBS 1 - 5 GUIF    
10040106 su 10/04 14:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F09 Slutspel B Loppuottelu IBF Dalen 1 Svart 4 - 3 Brunflo FK    
10041807 su 10/04 15:00 su 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel A Loppuottelu Gamla stan IBK 0 - 4 Skellefteå IBK    
10040306 su 10/04 14:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F08 Slutspel B Loppuottelu Sundsvall IBF 1 - 3 Öjebyns IBF Blå    
10041804 su 10/04 12:00 su 10/04 Thoren Arena F07 Slutspel A Loppuottelu Team Thoréngruppen SK 1 1 - 0 Team Thoréngruppen SK 2    
10040504 su 10/04 12:00 su 10/04 Vildmannahallen F07 Slutspel B Loppuottelu Jäbo IK 3 - 2 IBK/LSK Luleå    
10041808 su 10/04 16:00 su 10/04 Thoren Arena F05/06 Slutspel A Loppuottelu Umeå City IBF 2 - 0 Kågedalens AIF    
10040308 su 10/04 16:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel B Loppuottelu Sandåkerns sk 1 - 3 IBK/LSK Luleå    
  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
10040105 su 10/04 13:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel B Välierä Sandåkerns Sk 1 5 - 1 Gamla Stan IBK    
10040205 su 10/04 13:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F05/06 Slutspel B Välierä SKELLEFTEÅ IBS 1 - 4 Sandåkerns sk    
10040305 su 10/04 13:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel B Välierä IBF/FC Dalen 3 2 - 4 IBK/LSK Luleå    
10040405 su 10/04 13:00 su 10/04 Midgårdshallen P06 Slutspel B Välierä Wibax IBF 1 - 2 Sundsvall City IBC Svart    
10040104 su 10/04 12:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F05/06 Slutspel A Välierä Kågedalens AIF 7 - 2 IBF/FC Dalen 1    
10040204 su 10/04 12:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P08 Slutspel A Välierä Luleå SK 3 - 4 IBK Luleå    
10040304 su 10/04 12:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel A Välierä IBF/FC Dalen 2 3 - 4 Umeå City IBF    
10040404 su 10/04 12:00 su 10/04 Midgårdshallen P08 Slutspel A Välierä Sävar IK 6 - 1 Obbola IK    
10040103 su 10/04 11:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F08 Slutspel A Välierä Umeå City IBF 2 - 3 Gamla stan IBK    
10040203 su 10/04 11:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P09 Slutspel A Välierä Gamla Stan IBK 12 - 1 Luleå SK    
10040303 su 10/04 11:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P09 Slutspel A Välierä Umeå City IBF blå 4 - 3 Gammelstads IF    
10040403 su 10/04 11:00 su 10/04 Midgårdshallen P08 Slutspel B Välierä Gamla Stan IBK Svart 5 - 1 IBF Dalen Södra Södra    
10040503 su 10/04 11:00 su 10/04 Vildmannahallen P08 Slutspel B Välierä Sandåkerns SK 5 - 2 Umeå City IBF    
10041803 su 10/04 11:00 su 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel A Välierä Öjebyns IBF Vit 3 - 5 Skellefteå IBK    
10040102 su 10/04 10:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F08 Slutspel B Välierä Sundsvall IBF 8 - 3 Team Kalix innebandy /09    
10040202 su 10/04 10:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P06 Slutspel A Välierä Sandåkerns Sk 2 2 - 6 Moälvens IBK    
10040302 su 10/04 10:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P06 Slutspel A Välierä Gammelstads IF IF 2 - 4 Sundsvall City IBC Orange    
10040402 su 10/04 10:00 su 10/04 Midgårdshallen P07 Slutspel B Välierä Sävar Ik 2 - 5 IBF Dalen    
10040502 su 10/04 10:00 su 10/04 Vildmannahallen P07 Slutspel B Välierä Spölandvännäs 4 - 2 Holmsund City    
10041802 su 10/04 10:00 su 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel B Välierä Örnsköldsvik IB 4 - 5 Öjebyns IBF Blå    
10040101 su 10/04 09:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel A Välierä Tegs SK IBF/Sandåkern SK 4 - 7 Umeå City IBF    
10040201 su 10/04 09:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F09 Slutspel A Välierä Team Thorengruppen 4 - 5 Gullänget Kroksta IBS    
10040301 su 10/04 09:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F09 Slutspel A Välierä Örnsköldsvik IB 2 - 3 GUIF    
10040401 su 10/04 09:00 su 10/04 Midgårdshallen P09 Slutspel B Välierä Örnsköldsviks innebandy 2 - 1 Obbola IK P09/10    
10040501 su 10/04 09:00 su 10/04 Vildmannahallen F09 Slutspel B Välierä Röbäcks IF F10 3 - 4 Brunflo FK    
10041801 su 10/04 09:00 su 10/04 Thoren Arena P07 Slutspel A Välierä IBK Boden 5 - 0 Team Kalix IBK    
10040100 su 10/04 08:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F07 Slutspel B Välierä IBK/LSK Luleå 3 - 2 Röbäcks IF F06/07    
10040200 su 10/04 08:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F07 Slutspel A Välierä Team Thoréngruppen SK 2 6 - 1 Sundsvall IBF    
10040300 su 10/04 08:00 su 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F07 Slutspel B Välierä Jäbo IK 15 - 2 Obbola IK F06-08    
10040400 su 10/04 08:00 su 10/04 Midgårdshallen F09 Slutspel B Välierä IBF Dalen 1 Svart 6 - 0 Obbola IK /10