Siste resultat

Umecupen 2022 begynner
Slutt
8/4
9/4
10/4

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
10040207 søn. 10/04 15:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P09 Slutspel A Finale Umeå City IBF blå 4 - 5 Gamla Stan IBK    
10040406 søn. 10/04 14:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P09 Slutspel B Finale Örnsköldsviks innebandy 4 - 3 Umeå City IBF Vit    
10040208 søn. 10/04 16:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P08 Slutspel A Finale IBK Luleå 5 - 4 Sävar IK    
10040307 søn. 10/04 15:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P08 Slutspel B Finale Gamla Stan IBK Svart 5 - 2 Sandåkerns SK    
10041805 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Thoren Arena P07 Slutspel A Finale IBK Boden 5 - 2 Umeå City IBF    
10040107 søn. 10/04 15:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel B Finale Spölandvännäs 4 - 6 IBF Dalen    
10041806 søn. 10/04 14:00 søn. 10/04 Thoren Arena P06 Slutspel A Finale Sundsvall City IBC Orange 2 - 3 Moälvens IBK    
10040108 søn. 10/04 16:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel B Finale Sandåkerns Sk 1 7 - 3 Sundsvall City IBC Svart    
10040206 søn. 10/04 14:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F09 Slutspel A Finale Gullänget Kroksta IBS 1 - 5 GUIF    
10040106 søn. 10/04 14:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F09 Slutspel B Finale IBF Dalen 1 Svart 4 - 3 Brunflo FK    
10041807 søn. 10/04 15:00 søn. 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel A Finale Gamla stan IBK 0 - 4 Skellefteå IBK    
10040306 søn. 10/04 14:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F08 Slutspel B Finale Sundsvall IBF 1 - 3 Öjebyns IBF Blå    
10041804 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Thoren Arena F07 Slutspel A Finale Team Thoréngruppen SK 1 1 - 0 Team Thoréngruppen SK 2    
10040504 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Vildmannahallen F07 Slutspel B Finale Jäbo IK 3 - 2 IBK/LSK Luleå    
10041808 søn. 10/04 16:00 søn. 10/04 Thoren Arena F05/06 Slutspel A Finale Umeå City IBF 2 - 0 Kågedalens AIF    
10040308 søn. 10/04 16:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel B Finale Sandåkerns sk 1 - 3 IBK/LSK Luleå    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
10040105 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel B Semifinale Sandåkerns Sk 1 5 - 1 Gamla Stan IBK    
10040205 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F05/06 Slutspel B Semifinale SKELLEFTEÅ IBS 1 - 4 Sandåkerns sk    
10040305 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel B Semifinale IBF/FC Dalen 3 2 - 4 IBK/LSK Luleå    
10040405 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P06 Slutspel B Semifinale Wibax IBF 1 - 2 Sundsvall City IBC Svart    
10040104 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F05/06 Slutspel A Semifinale Kågedalens AIF 7 - 2 IBF/FC Dalen 1    
10040204 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P08 Slutspel A Semifinale Luleå SK 3 - 4 IBK Luleå    
10040304 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F05/06 Slutspel A Semifinale IBF/FC Dalen 2 3 - 4 Umeå City IBF    
10040404 søn. 10/04 12:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P08 Slutspel A Semifinale Sävar IK 6 - 1 Obbola IK    
10040103 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F08 Slutspel A Semifinale Umeå City IBF 2 - 3 Gamla stan IBK    
10040203 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P09 Slutspel A Semifinale Gamla Stan IBK 12 - 1 Luleå SK    
10040303 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P09 Slutspel A Semifinale Umeå City IBF blå 4 - 3 Gammelstads IF    
10040403 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P08 Slutspel B Semifinale Gamla Stan IBK Svart 5 - 1 IBF Dalen Södra Södra    
10040503 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Vildmannahallen P08 Slutspel B Semifinale Sandåkerns SK 5 - 2 Umeå City IBF    
10041803 søn. 10/04 11:00 søn. 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel A Semifinale Öjebyns IBF Vit 3 - 5 Skellefteå IBK    
10040102 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F08 Slutspel B Semifinale Sundsvall IBF 8 - 3 Team Kalix innebandy /09    
10040202 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst P06 Slutspel A Semifinale Sandåkerns Sk 2 2 - 6 Moälvens IBK    
10040302 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst P06 Slutspel A Semifinale Gammelstads IF IF 2 - 4 Sundsvall City IBC Orange    
10040402 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P07 Slutspel B Semifinale Sävar Ik 2 - 5 IBF Dalen    
10040502 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Vildmannahallen P07 Slutspel B Semifinale Spölandvännäs 4 - 2 Holmsund City    
10041802 søn. 10/04 10:00 søn. 10/04 Thoren Arena F08 Slutspel B Semifinale Örnsköldsvik IB 4 - 5 Öjebyns IBF Blå    
10040101 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel A Semifinale Tegs SK IBF/Sandåkern SK 4 - 7 Umeå City IBF    
10040201 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F09 Slutspel A Semifinale Team Thorengruppen 4 - 5 Gullänget Kroksta IBS    
10040301 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F09 Slutspel A Semifinale Örnsköldsvik IB 2 - 3 GUIF    
10040401 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Midgårdshallen P09 Slutspel B Semifinale Örnsköldsviks innebandy 2 - 1 Obbola IK P09/10    
10040501 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Vildmannahallen F09 Slutspel B Semifinale Röbäcks IF F10 3 - 4 Brunflo FK    
10041801 søn. 10/04 09:00 søn. 10/04 Thoren Arena P07 Slutspel A Semifinale IBK Boden 5 - 0 Team Kalix IBK    
10040100 søn. 10/04 08:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vatten F07 Slutspel B Semifinale IBK/LSK Luleå 3 - 2 Röbäcks IF F06/07    
10040200 søn. 10/04 08:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Väst F07 Slutspel A Semifinale Team Thoréngruppen SK 2 6 - 1 Sundsvall IBF    
10040300 søn. 10/04 08:00 søn. 10/04 Umeå Energi Arena Vind Öst F07 Slutspel B Semifinale Jäbo IK 15 - 2 Obbola IK F06-08    
10040400 søn. 10/04 08:00 søn. 10/04 Midgårdshallen F09 Slutspel B Semifinale IBF Dalen 1 Svart 6 - 0 Obbola IK /10