Pojkar 2009 Salming

Alla lagen i P09 Salming



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
05040900 Fri 05/04 17:30 Fri 05/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Umeå City IBF Blå Sävar IK    
05041000 Fri 05/04 17:30 Fri 05/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A IBF Dalen Södra Gimonäs 1    
05041001 Fri 05/04 18:15 Fri 05/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Gimonäs 2 Umeå City IBF P09 Vit    
05041004 Fri 05/04 20:30 Fri 05/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Brunflo FK BFK Sandåkerns SK Röd    
06040901 Sat 06/04 09:15 Sat 06/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Sävar IK Sandåkerns SK Röd    
06040902 Sat 06/04 10:00 Sat 06/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Gimonäs 2 IBF Dalen    
06041002 Sat 06/04 10:00 Sat 06/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A IBF Dalen Södra Brunflo FK BFK    
06041203 Sat 06/04 10:45 Sat 06/04 Ålidhemshallen P09 Salming Grp A Sandåkerns SK Vit Skellefteå IBK P-10 Röd    
06040905 Sat 06/04 12:15 Sat 06/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Gimonäs 1 Umeå City IBF Blå    
06040908 Sat 06/04 14:30 Sat 06/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Brunflo FK BFK Umeå City IBF Blå    
06041009 Sat 06/04 15:15 Sat 06/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Gimonäs 1 Sandåkerns SK Röd    
06041010 Sat 06/04 16:00 Sat 06/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Skellefteå IBK P-10 Röd Gimonäs 2    
06041410 Sat 06/04 16:00 Sat 06/04 Elofssonhallen P09 Salming Grp A IBF Dalen Gamla Stan IBK    
06040914 Sat 06/04 19:00 Sat 06/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Gamla Stan IBK Sandåkerns SK Vit    
06041014 Sat 06/04 19:00 Sat 06/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Umeå City IBF P09 Vit Skellefteå IBK P-10 Röd    
07041400 Sun 07/04 08:30 Sun 07/04 Elofssonhallen P09 Salming Grp A IBF Dalen Sävar IK    
07041401 Sun 07/04 09:15 Sun 07/04 Elofssonhallen P09 Salming Grp A Sandåkerns SK Vit IBF Dalen Södra    
07040903 Sun 07/04 10:45 Sun 07/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Umeå City IBF P09 Vit Gamla Stan IBK    
07040904 Sun 07/04 11:30 Sun 07/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Skellefteå IBK P-10 Röd Sävar IK    
07041004 Sun 07/04 11:30 Sun 07/04 Nolia Öst P09 Salming Grp A Gimonäs 2 Brunflo FK BFK    
07041405 Sun 07/04 12:15 Sun 07/04 Elofssonhallen P09 Salming Grp A Umeå City IBF Blå IBF Dalen Södra    
07040906 Sun 07/04 13:00 Sun 07/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Gamla Stan IBK Gimonäs 1    
07040908 Sun 07/04 14:30 Sun 07/04 Nolia Väst P09 Salming Grp A Umeå City IBF P09 Vit Sandåkerns SK Vit    
07041409 Sun 07/04 15:15 Sun 07/04 Elofssonhallen P09 Salming Grp A Sandåkerns SK Röd IBF Dalen    
Umeå City IBF Salming Puma Intersport Svenska innebandyförbundet Västerbottens innebandyförbund